04.05.2015

Εορτασμός Αγίου Ιωάννου του Θεολόγου, προστάτου του ΜΦΘΣ

Πέμπτη 7 Μαίου 2015, Ιερό Παρεκκλήσιο Θεολογικής Σχολής, Πανεπιστημιόπολη, Άνω Ιλίσια.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Ὁ Μεταπτυχιακὸς Φοιτητικὸς Θεολογικὸς Σύνδεσμος σᾶς προσκαλεῖ τὴν ἀκόλουθη Πέμπτη, 7 Μαΐου 2015, εἰς τὸ ἱερὸ παρεκκλήσιο τῆς Σχολῆς μας, ὅπου μετὰ τὸ πέρας τῆς Θ. Λειτουργίας θὰ τελεσθῇ Ἀρτοκλασία πρὸς τιμὴν τοῦ ἁγίου ἐνδόξου Ἀποστόλου καὶ Εὐαγγελιστοῦ Ἰωάννου τοῦ Θεολόγου, προστάτου τοῦ Συνδέσμου μας, ἡ γιορτή τοῦ ὁποίου εἶναι τὴν ἐρχόμενη Παρασκευή, 8/5/15.

Γιὰ τὸ Διοικητικὸ Συμβούλιο

ἡ Πρόεδρος                                                                                ἡ Γενικὴ Γραμματέας

Τσιμόγιαννη Εὐθυμία                                                                             Κατσαρᾶ Ἑλένη

ὑπ. Μ.Δ.Ε. Ἱστορικῶν Σπουδῶν                               ὑπ. Μ.Δ.Ε. Ἱστορικῶν Σπουδῶν (Κανονικοῦ Δικαίου)