Αρχική σελίδα » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή εκδήλωσης

14.12.2019

ΥΠΟΔΟΧΗ πρωτοετών μεταπτυχιακών φοιτητών/τριών ακαδημαϊκού έτους 2019-2020 από τον Μεταπτυχιακό Φοιτητικό Θεολογικό Σύνδεσμο του Τμήματος Θεολογίας της Θεολογικής Σχολής του Ε.Κ.Π.Α.

Τρίτη 17 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 18:30 στο Γραφείο 336 (Κτήριο Θεολογικής Σχολής, Πανεπιστημιόπολη Ε.Κ.Π.Α., Άνω Ιλίσια)

Προς: Τους πρωτοετείς μεταπτυχιακούς φοιτητές των  Π.Μ.Σ. "Η Θεολογία στον Σύγχρονο Κόσμο"  και Π.Μ.Σ. "Ορθόδοξη Θεολογία" καθώς και τους εν ενεργεία μεταπτυχιακούς φοιτητές των προαναφερθέντων Π.Μ.Σ.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Την Τρίτη 17 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 18:30 ο Μεταπτυχιακός Φοιτητικός Θεολογικός Σύνδεσμος του Τμήματος Θεολογίας της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών σας προσκαλεί στην τελετή υποδοχής των πρωτοετών φοιτητών/τριών των Προγραμμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών Π.Μ.Σ. "Η Θεολογία στον Σύγχρονο Κόσμο", Π.Μ.Σ. "Ορθόδοξη Θεολογία", η οποία θα λάβει χώρα στο γραφείο 336.

O Μεταπτυχιακός Φοιτητικός Θεολογικός Σύνδεσμος μεριμνά ώστε το πρόγραμμα της τελετής να περιλαμβάνει καλωσόρισμα, ενημέρωση, πληροφορίες για το Σύνδεσμο και το έργο αυτού καθώς και προσωπική επικοινωνία μεταξύ των φοιτητών.

Για αυτό  η τελετή θα κλείσει με ένα κρασί στον ίδιο χώρο με προσκεκλημένους όλους τους νέους και ήδη εν ενεργεία φοιτητές του Τμήματος.

η Πρόεδρος                                                    η Γενική Γραμματέας

Ελένη Άννα Αποστολάκη                                           Αναστασία Νικηταρά
   υπ. Μ.Δ.Ε. Θρησκευτικής Εκπαίδευσης υπ. Μ.Δ.Ε. Θρησκευτικής Εκπαίδευσης