Αρχική σελίδα » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή εκδήλωσης

20.06.2018

Ἀπὸ τὴν τελετὴ τοῦ Ἁγιασμοῦ μὲ ἀφορμὴ τὴν ἔναρξη τῶν ἐργασιῶν τοῦ νέου Διοικητικοῦ Συμβουλίου τοῦ Μ.Φ.Θ.Σ.

Δελτίο Τύπου καὶ Φωτοθήκη

Μία νέα περίοδο δράσης ἐγκαινίασε ὁ Μεταπτυχιακὸς Φοιτητικὸς Θεολογικὸς Σύνδεσμος (Μ.Φ.Θ.Σ.) τὴν Τετάρτη 13 Ἰουνίου 2018, μὲ τὴν τελετὴ τοῦ ἁγιασμοῦ ποὺ πραγματοποιήθηκε στὰ γραφεῖα του, μὲ ἀφορμὴ τὴν ἔναρξη τῶν ἐργασιῶν τοῦ νέου Διοικητικοῦ Συμβουλίου τοῦ Συνδέσμου. Τὴν ἐκδήλωση τίμησαν μὲ τὴν παρουσία τοὺς ὁ Κοσμήτορας τῆς Θεολογικῆς Σχολῆς Καθηγητὴς Ἀπόστολος Νικολαΐδης, ὁ Προκοσμήτορας Καθηγητὴς Μάριος Μπέγζος, ὁ Πρόεδρος τοῦ Τμήματος Θεολογίας Ἄν. Καθηγητὴς Θωμὰς Ἰωαννίδης, καὶ οἱ Ἐπ. Καθηγητὲς Ἰωάννης Παναγιωτόπουλος καὶ Σταῦρος Γιαγκάζογλου.

Εἴσοδος στὸ Λεύκωμα

Τὸ Διοικητικὸ Συμβούλιο